ונטוזה

בעלי מקצוע רבים משתמשים כיום בידית הרמה בוואקום כחלק מהשגרה שלהם. בעת התקנה או הובלת זגוגיות גדולות, ידית הרמת הוואקום הידנית היא ציוד שימושי ובמקרים מסוימים חיוני, אך דגמי ונטוזה חשמליים יעשו את העבודה בצורה טובה ויעילה יותר. כל זגג ומתקין שעובד עם זכוכית או גופי זכוכית צריך להכיר את ידית הרמת הוואקום. אבל כאשר צריך להרים זכוכית לגובה רב, אין תחליף לשירותיה של חברה כמו שחר מנופים עם זרוע הונטוזה.

ונטוזה – איך מתפקדת ידית ההרמה?

כאשר אין מקומות נוחים לאחיזה בחפץ, במיוחד כאשר מדובר על פלטת זכוכית, הרמה עם ונטוזה היא השיטה המוצלחת ביותר. לידיות הרמה בוואקום, ללא קשר לסוג, יש כוסות יניקה מסוג כלשהו, המצוידות באטמים המוצמדים לאזור המטרה של הגוף. מתקן הרמת הוואקום נצמד למשטח הגוף שאליו הוא מחובר ברגע שמנגנון יניקה מופעל ויוצר ואקום. כאשר עובדים עם גוף ענק שאין לו נקודות אחיזה, ניתן לשלב ציוד ואקום תעשייתי כדי לסייע במספר משימות.

במה ידית הרמת ואקום חשמלית שונה מידית וואקום רגילה?

לוונטוזה סטנדרטית יש מנגנון מכני בו המשתמש מייצר ואקום בכוס או כוסות יניקה על ידי הזזה והתאמת הידית, בלחיצת אצבע נוצרת היניקה הדרושה להידבקות על ידי ידית חשמלית המיועדת להרמת וואקום. ניתן לייחס הבדלים ביכולת הרמת הוואקום לוואקום הגדול יותר שנוצר על ידי מכשיר יניקה חשמלי. ונטוזה חשמלית מתגברת על כוסות היניקה הקונבנציונליות מבחינת יכולת ההרמה, מה שהופך אותה לכלי הרצוי לכל סביבה מקצועית הדורשת שימוש תכוף במכשיר להרמת ואקום. ונטוזה חשמלית כוללת מנגנון היצמדות עם יכולת יניקה אדירה, המאפשרת לה להיצמד למנוף הנושא עד 170 קילוגרם של זכוכית או קרמיקה. כאשר היניקה והאחיזה של הוואקום מתחילות להיחלש, מופעלת מערכת אוטומטית שמנתבת מחדש את כוח השאיבה. היכולת להצמיד את ידית הרמת הוואקום החשמלית למגוון רחב של משטחים להרמה, שינוע והתקנה מהווה יתרון גדול על פני השימוש בידית ואקום ידנית. לבירור פרטים נוספים והזמנת השירות צרו קשר עם חברת שחר מנופים.

ונטוזה לזכוכית

העלייה חסרת התקדים של ישראל בפיתוח גורדי שחקים, הן למגורים והן למסחר, מייצרת את המצב בו יש צורך להרים זכוכית לגובה רב במהלך תהליך הבניה. למשל, בעת שיפוץ חללי מגורים ומסחר, בעלי עסקים רבים בוחרים לכלול מרפסות שמש עם דלתות זכוכית גדולות. כאשר נדרש להשתמש בזכוכית לפעמים יש צורך להעלות אותה עשרות מטרים לאוויר. כתוצאה מכך נוצר כלי מיוחד המאפשר הובלה אנכית של זכוכית הנקרא ונטוזה לזכוכית. חברת שחר מנופים מספקת את האפשרות להוביל ולהרים עם מנוף וזרוע יניקה זכוכית לגובה רב בצורה בטוחה ביותר.

 מהו מספר גלגלי היניקה שנמצאים בציוד ונטוזה לזכוכית?

מספר הגלגלים משתנה בין מכשירי ונטוזה שונים. לכל סוג ונטוזה יש מספר שונה של גלגלים התואמים ליכולת ההרמה המרבית שלו. נדרשים יותר גלגלים עבור מנגנון הרמה גדול יותר. מערכת דו גלגלית ושישה גלגלים (מכשירים עם גלגלי יניקה) פופולאריים ביותר. הגלגלים מורכבים מרפידות יניקה העשויות מגומי קשיח והזכוכית דבוקה אליהם בגלל הוואקום שנוצר בין דופן הזכוכית לגומי הקשיח. יש לחבר ונטוזה לזכוכית עם מרווח גלגלים רחב יותר כדי לכסות שטח עצום.

 כיצד הונטוזה יכולה לעזור בהרמה הכבדה של הזכוכית?

ניתן להשתמש בוונטוזה בשתי דרכים שונות להרמת פלטת זכוכית, בחברת שחר מנופים מומחים בגישה הכוללת הנפת זכוכית בעזרת היניקה עם מנוף. הזרוע, המצוידת בונטוזה, תניע את הכבל בקו אופקי. ניתן לנצל את היניקה בגלגלים באותו אופן כמו שואב אבק רגיל. כך נוצר אטימה הרמטית בין המשטח לזכוכית כשהיא "נשאבת" לתוך גלגלי היניקה. היניקה כל כך חזקה שניתן להוביל את הזכוכית בבטחה לגובה הרצוי. שלט רחוק מפעיל את המשאבות הנמצאות בתוך הגלגלים. ונטוזה לזכוכית על מנוף מפחיתה את עומס העבודה על הצוות ועוזרת להוביל את הזכוכית למיקומים מדויקים שאם לא כן יהיה בלתי אפשרי להגיע ללא עזרת המנוף. ניתן להניף משטחים של עד 2000 ק"ג על ידי המנופים. ניתן לסובב את הזכוכית ב-360 מעלות ולהטות אותה באמצעות המנוף עד לזווית של 90 מעלות. להזמנת השירות המקצועי של מנוף ונטוזה צרו קשר עוד היום עם חברת שחר מנופים.

ונטוזה להרמת זכוכית

בין אם אתם בונים משרד עם קירות זכוכית או מקימים גורדי שחקים חדשים, ייתכן שנתקלתם בבעיית הובלת הזכוכית לגובה הנדרש. האם אי פעם הלכת ברחוב והבחנת בבניין ענק שכולו מצופה בזכוכית? אם כן, אולי חשבתם איך הזכוכית הזו הגיעה למבנה. במקרה זה מנוף זרוע מצויד ונטוזה להרמת זכוכית הוא הכלי המועדף למשימה כזו. חברת שחר מנופים מתמחים בהובלה והרמת זכוכית לגבוה בעזרת הציוד החדשני והטוב ביותר של זרוע הרמה עם וואקום. 

מנוף ונטוזה להרמת זכוכית – איך הוא מתפקד?

מנוף עם ונטוזה להרמת זכוכית בעל גלגלי יניקה הנצמדים לזכוכית, גלגלי הוואקום מייצרים שאיבה חזקה מספיק כדי להחזיק את הזכוכית במקומה. הונטוזה מסוגלת לתפוס יותר משקל ככל שהגלגלים רחוקים יותר זה מזה ויש יותר מהם. לגלגלים רפידות יניקה מגומי חזקות. במקרה שצריך להזיז, להוביל או להרים זכוכית לגובה מעבר למה שבני אדם מסוגלים להגיע אליו, או שלא נוכל להזיז את הזכוכית בגלל גודלה או שההוצאות של שכירת מספיק אנשים לעשות זאת תעלה על עלות השכרת מנוף. אם בני אדם לא יכולים לעבוד בבטחה באזור בו צריך להתקין את הזכוכית בגלל גובהה או מיקומה, עדיין לפנות לשירות מנוף ונטוזה שיבצע את העבודה.

מתי לא מתאים להרים זכוכית לגובה?

מומלץ לבדוק שוב את המצבים הבאים שבהם הרמת זכוכית עם מנוף ונטוזה להרמת זכוכית אינה אפשרית:

  • רוחות חזקות מדי עלולות לגרום לכבל הונטוזה לזוז, מה שמקשה על מיקום הזכוכית היכן שהיא צריכה להיות. הרוח עלולה לפגוע גם בזכוכית או במנוף. עדיף להמתין עם השימוש במנוף עד שתנאי מזג האוויר ישתפרו אם יש רוחות קשות באופן בלתי צפוי.
  • חום קיצוני: אין לבקש את הטיפול בטמפרטורות גבוהות מ-42 מעלות, שכן פעולה זו עלולה לגרום לנזק קבוע לגלגלי היניקה של הונטוזה.
  • משטח כבד מדי; רוב מנופי הונטוזה יכולים להתמודד עם משקל רק עד 1,100 ק"ג.

לקבלת הצעת מחיר עבור השירות, והזמנת שירותי מנוף ונטוזה, צרו קשר עם חברת שחר מנופים.

ונטוזה

השאירו פרטים:

ונטוזה

ונטוזה

השאירו פרטים:

עוד בנושא

ונטוזה

ונטוזה

בעלי מקצוע רבים משתמשים כיום בידית הרמה בוואקום כחלק מהשגרה שלהם. בעת התקנה או הובלת זגוגיות גדולות, ידית הרמת הוואקום הידנית היא ציוד שימושי ובמקרים

קרא עוד »
מנופי הרמה

מנופי הרמה

מנופים משתמשים במערכות הידראוליות מכיוון שהם ניידים ופשוטים לתפעול. מנופי הרמה הידראוליים יכולים להרים ולהניע עומסים עצומים בגלל הלחץ המתמשך שהם יוצרים. מערכות הידראוליות אינן

קרא עוד »

הנפה לגובה

עבודות מנוף באתרי בניה הן חלק בלתי נפרד מתהליך הבניה, במיוחד כאשר מדובר בהרמת חפצים וחומרים כבדים לגובה רב. עם היכולת להגיע לגבהים, המנופים מספקים

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר